Martin Björkäng
(Tjänstledig)

Aino Collmar Fröding (studievägledare/kursadministratör)
Tfn: 08-12 07 60 09
E-post: aino.collmar-froding@specped.su.se

Aksel Friberg (kursadminstratör)
Tfn: 08-1207 6493
E-post: aksel.friberg@specped.su.se

Jennie Graflund (adm. studierektor)
Tfn: 08-1207 6407
E-post: jennie.graflund@specped.su.se

Frida Hager (studievägledare(internationell koordinator)
Tfn: 08-1207 6433
E-post: frida.hager@specped.su.se

Isolina Kjellin (ekonom)
Tfn: 08-1207 6024
E-post: isolina.kjellin@specped.su.se

Stefan Klang (vaktmästare/tekniker)
Tfn: 08-1207 6494
E-post: stefan.klang@specped.su.se

Jeanette Kling-Olofsson (administrativ chef)
Tfn: 08-1207 6425
E-post: jeanette.kling-olofsson@specped.su.se

Eva Lundin (administratör/webbansvarig)
Tfn: 08-1207 6414
E-post: eva.lundin@specped.su.se

Lis Ohlgren (vik. kursadministratör)

Jenny Stoltz (kursadministratör/personalhandläggare)
Tfn: 08-1207 6419
E-post: jenny.stoltz@specped.su.se

Martin Willander
(Föräldraledig)