Ekonomi- och personalfrågor

Isolina Kjellin (ekonom/administrativ chef)
Tfn: 08-1207 6024
E-post: isolina.kjellin@specped.su.se

Jenny Stoltz (personalhandläggare)
Tfn: 08-1207 6419
E-post: jenny.stoltz@specped.su.se

__________________________________________________________

Information och webb

Eva Lundin (informatör/webbansvarig)
Tfn: 08-1207 6414
E-post: eva.lundin@specped.su.se

__________________________________________________________

Internationella kontakter

Frida Hager (internationell koordinator)
Tfn: 08-1207 6433
E-post: frida.hager@specped.su.se

__________________________________________________________

Intern service och teknik

Stefan Klang (vaktmästare/tekniker)
Tfn: 08-1207 6494
E-post: stefan.klang@specped.su.se

Marie-Louise Sjögren (IKT-pedagog/kursplaneadministratör)
E-post: marie-louise.sjogren@specped.su.se

__________________________________________________________

Studieadministration

Aksel Friberg (kursadminstratör)
Tfn: 08-1207 6493
E-post: aksel.friberg@specped.su.se

Jennie Graflund (adm. studierektor)
Tfn: 08-1207 6407
E-post: jennie.graflund@specped.su.se

Tomas Hedlund (kursadministratör)
Tfn: 08‑1207 6384
E-post: tomas.hedlund@specped.su.se

Joel Lundström (kursadministratör)
Tfn: 08-1207 6408
E-post:

Jovana Martic (kursadministratör)
Tfn: 08-1207 6481
E-post:

Lini Yin Olofsson (kursadministratör)
Tfn: 08-1207 6456
E-post:

Jenny Stoltz (kursadministratör)
Tfn: 08-1207 6419
E-post: jenny.stoltz@specped.su.se

__________________________________________________________

Studievägledning

Frida Hager (studievägledare)
Tfn: 08-1207 6433
E-post: frida.hager@specped.su.se

Aino Collmar Fröding (studievägledare)
Tfn: 08-12 07 60 09
E-mail: aino.collmar-froding@specped.su.se

__________________________________________________________

VFF-samordnare

Marie Ohlin Lohmann
E-post: marie.ohlin-lohmann@specped.su.se